نمای کلی از محصولات سپهرصنعت

021-77614636

سپــهرصنعــت نماینده انحصاری محصولات:

سپهرصنعت با آشنایی کامل با صنعت ایران و بررسی بازار واردات محصولات ذیل را جهت ارائه به صنعتگران گرامی موجود نموده است:

  • SSInverter : اینورتر و چاپر 
  • GEFRAN : اینورتر و DC Drive و قطعات جانبی
  • Howcore :مقاومت ترمز و چوک ورودی/خروجی/DC
  • GTAKE اینورتر

آخرین اخبار سپهرصنعت

دریافت نمانیدگی جفران ایتالیا( درایو DC و درایو AC )

درباره سپهرصنعت

شركت سپهرصنعت با فعالیت در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی تشکیل شده است و با هدف اصلی ارتقا سطح دانش و بروز رساني صنايع مختلف كشور فعایت می کند.در جهت نيل به اين هدف با تشكيل تيمي از افراد با تجربه و همچنين ارتباط با كمپاني هاي بزرگ اين عرصه در سراسر جهان اميدواراست قدمهايي مفيد در جهت خدمت رساني و بهبود روز افزون صنعت كشور بردارد. محصولات با کیفیت,مشاوره در انتخاب دستگاه مناسب با پروژه, خدمات پس از فروش به موقع از برنامه های اصلی سپهرصنعت می باشد.

نمایندگی GEFRAN ایتالیا

جفران ایتالیا یکی از قویترین کمپانی ها در زمینه تولید AC Drive و DC Drive و همچنین انواع سنسورها می باشد که سپهرصنعت مفتخر به دریافت نمایندگی این برند از ابتدای سال 2019 میلادی میباشد.جفران ایتالیا از دهه هفتاد در ایران فعالیت میکند و رزمه های بسیاری را از آن خود کرده است و اکنون مجموعه سپهرصنعت افتخار ارائه این محصول بی نظیر را دارد.جفران را با سه سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروشاز نمایندگی انحصاری آن سپهرصنعت درخواست نمایید.

نمایندگی SSInverter

ما در سپهرصنعت با بررسی نیاز بازار صنعت داخلی و آشنایی با برندهای مختلف موجود در داخل به تولید دستگاه کامل و با کیفیت SSI مشغول شدیم.SSInverter با راه اندازی بسیار ساده و کیفیت بالا و قیمت مناسب توانسته است بخش عمده ای از صنعت را پوشش دهد.SSInverter که از سال 92 وارد بازار ایران گشت توانسته است نگاه مثبت کاربران متعددی را به دلیل کارآمدی و کیفیت خوب قطعات و نرم افــزار بسیار دقیق در اکثر صنایع به خود جلب نماید . برای بسیاری ازکاربران جالب است که بدانند نام تجاری SSInverter از سپهرصنعت اینورتر مخفف گردیده است که برند وارداتی می باشد که به سفارش سپهرصنعت تولید و موجود می گردد.اینورتر های SSI شامل 12 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پـس از فروش شرکت سپهرصنعت مـی باشد.

نمایندگی HOWCORE

مجموعه Howcore با تولید چوک های ورودی و خروجی و مقاومت ترمز های با کیفیت و استاندارد توانسته است جزء اولین مجموعه های تولید لوازم جانبی باشد.سپهرصنعت نماینده انحصاری لوازم جانبی هاکور از سال 1392 سهم گستـرده ای در تامین چوک ورودی و خروجی و مقاومت ترمز در صنعت داشته است.چوکها و مقاومت ترمزهای هاکور با بهترین متریـال تهیه می شود و با جدیدترین دستــگاه های اندازه گیری,کیفیت آن بررسی می شود.

خدمات پس از فروش محصولات سپهرصنعت

در صورت بروز مشکل در هریک از برندهای زیر پوشش سپهرصنعت در مواردی که قطعات آن کاملا موجود باشد ظرف مدت 24 ساعت کاری دستگاه تعمیر و تحویل مشتری می گردد.البته قابل ذکر است این زمان بیشترین زمان می باشد در اکثر موارد همان روز دستگاه برای مشتری ارسال می گردد.

ارزشهای سپهرصنعت

علاوه بر دانش فنی و تجاری سپهرصنعت مشتریان ما,که به طور متوالی در ارتباط با یکدیگر هستیم و به طور مداوم از محصولات ما استفاده می کنند,از ارزشهای اصلی مجموعه ما به حساب می آیند.خوشحالیم که رضایت صد در صدی مشتریان عزیزمان را جلب نموده ایم و این امر باعث شده ارتباط ما سالیان سال مداوم باشد.مجموعه سپهرصنعت از ارزشمندترین دوستان خود که همواره ما را یاری میکنند سپاسگزار است.